Yapay zeka destekli arama özelliği geliyor

Yapay zeka destekli  arama özelliği geliyor
Elon Musk, eski adı Twitter olan X'i geliştirmeye devam ediyor. X'te tasarımcılık yapan Yu Liu platformda bulunan bir gönderiyi X'in arama butonundan arayarak bulamadığını, bulmak için Google kullanmak zorunda kaldığını belirten bir paylaşım yaptı.

Elon Musk, eski adı Twitter olan X'i geliştirmeye devam ediyor. X'te tasarımcılık yapan Yu Liu platformda bulunan bir gönderiyi X'in arama butonundan arayarak bulamadığını, bulmak için Google kullanmak zorunda kaldığını belirten bir paylaşım yaptı. X'in arama özelliğinin geliştirilmesi gerektiğine vurgu yapan Liu'ya yanıt veren Musk, "Yapay zeka destekli arama üzerinde çalışıyoruz" dedi.

Twitter'ın CEO'su Elon Musk, dünyanın en popüler sosyal medya platformunu olan X'i geliştirmeye devam ediyor. Musk, eski adı Twitter olan X'te yapay zeka destekli arama üzerinde çalışma yaptıklarını belirtti.

'ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ'

Platformda paylaşım yapan X'te tasarımcılık yapan Yu Liu "Arama özelliğimizi geliştirmemiz gerekiyor. Burada oluşturulan bir gönderiyi bulmak için Google'ı kullanmam gerektiğine şaşırdım" dedi.

Bu gönderinin altına yanıt veren Elon Musk, "Kesinlikle, yapay zeka destekli arama üzerinde çalışıyoruz. Sadece metni değil, aramanızın anlamıyla eşleşen X gönderilerini gösterecek" ifadelerini kullandı.