Demokrat Parti Oltu adayı Fuat Demir oldu

Demokrat Parti Oltu adayı Fuat Demir oldu
​​​​​​​İş insanı Fuat Demir, Oltu'dan Belediye Başkan Adayı olduğunu duyurdu. Demokrat Parti'den aday olan Demir, " Oltu halkının iradesini bayraklaştırmak için bu yola çıktık." dedi.

İş insanı Fuat Demir, Oltu'dan Belediye Başkan Adayı olduğunu duyurdu. Demokrat Parti'den aday olan Demir, " Oltu halkının iradesini bayraklaştırmak için bu yola çıktık." dedi.

AJANS DOĞU - Demokrat Parti'den Oltu Belediye Başkan Adayı olan Fuat Demir, " Oltu halkının yoğun talebi karşısında kayıtsız kalmamız söz konusu değildi. Amacımız rakip olmak değil Oltu'muza daha iyi hizmet edebilmektir." dedi. "Biz Oltu’nun evladıyız." diyen Demir, "Biz bu şehirde yaşıyoruz, derdimiz davamız gelişmiş bakımlı, temiz, gençlere istihdam sağlamış, sosyo-kültürel yapıya dokunan bir belediyeciliktir.

Yıllardır bunu göremediğimizden dolayı biz halkımız adına buradayız. Gerek çevresel sosyal gerek maddi manevi gelişim için bu yola baş koyduk. Derdimiz davamız ilçemizi planlı programlı bir şekilde kalkındırma geliştirme ve mutlu, huzurlu, yaşanır, müreffeh, gelişmiş, temiz bir ilçe inşa etmektir. Başka bir niyetimiz olmadı. Halkımızla birlikte daha gelişmiş daha temiz daha kalkınmış daha iyi bir Oltu için çıkıyoruz bu yola. Desteklerinizi bekliyoruz.Oltu halkının iradesini bayraklaştırmayı gaye edinen demokrasi mücadelemizde yanımızda bir tek “sen eksiksin” diyor ve bir ve beraber yol yürümeyi teklif ediyoruz. Biz hazırız! Hazır mısın Oltu? Amacımız rakip olmak değil Oltu'muza daha iyi hizmet edebilmektir. 

Oltu halkının yoğun talepleri üzerine biz bu yola girdik." dedi. Oltu'da ciddi yatırımları olan ve istihdama katkı sağlayan, İş İnsanı Fuat Demir'in adaylığını açıklaması ilçede sevinçle karşılandı.