EĞİTİM
Giriş Tarihi : 19-04-2022 14:49   Güncelleme : 19-04-2022 15:07

YAZIMIZ KAYGULANDIRDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SALİH KAYGUSUZ AÇIKLAMA YAPTI.

YAZIMIZ KAYGULANDIRDI

Genel Yayın Yönetmenimiz ve Köşe Yazarımız Orhan Bakırcı’nın dün kaleme aldığı ve büyük ses getiren, “İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BU İDDİALARA DA KAYGUSUZ KALACAK MI?’’ adlı köşe yazısından sonra  İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz gazetemizle iletişime geçerek konuya kayıtsız kalmadığını gösteren bir tavır sergiledi. 

Bu tip durumların sadece Erzurum’da değil, her yerde olabileceğini ve istismara açık durumlar olduğunu dile getiren Salih Kaygusuz, bu iddiaların takipçisi olacağını ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin soruşturma yetkisinde olan bu konunun takibi ve tespiti için de elinden geleni yapacağını söyledi. 

Bizler; yayın hayatımıza girdiğimiz ilk gün söz verdiğimiz gibi objektif habercilik anlayışı ve haklıdan yana duruşumuzu koruyarak haber yapan Ajans Doğu ailesi olarak, tüm detaylarına vakıf olduğumuz bu iddialar için yapılacağına söz verilen tahkikatın da takipçisi olacağız. Kıt kanaat geçinen yurttaşın cebine göz diken aç gözlü şahıslar kim olursa olsun, çıktıkları bu pervasız yoldaki heveslerini de kursaklarında bırakmak için bilgi ve belge toplamaya devam edeceğiz. Bu kişi ve kurumlar kim olursa olsun tavrımız ve tarzımız nettir. 

Bilinsin ki, bizim tarafsızlık anlayışımız ortada bir haksızlık varsa orada biter. Sunduğumuz iddialarımız dayanaklıdır ve iddialarımızın odağında olan tüm kişi ve kuruluşlar, kendilerini ifade etmek için tarafımıza ulaştıkları takdirde söz hakkına sahiptir. Aksi takdirde yurttaşın menfaati için bedeli ne olursa olsun, bu kişi ve kuruluşların hevesini kursağında bırakacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın.

Köşe yazısını okumak için tıklayın...

Orhan BAKIRCIOrhan BAKIRCI