SİYASET
Giriş Tarihi : 11-10-2021 14:28   Güncelleme : 11-10-2021 15:39

Yavuz Ağıralioğlu Erzurum'a geliyor.

Yavuz Ağıralioğlu Erzurum'a geliyor.

Yavuz Ağıralioğlu Erzurum'a geliyor.

AJANS DOĞU - İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu toplu katılımlar ve ilçe gezileri için 12 Ekim Salı günü Erzurum'a geliyor.

 

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu toplu katılımlar ve ilçe gezileri için 12 Ekim Salı günü Erzurum'a geliyor. Olur, Oltu ve Narman ilçelerini ziyaret edecek olan Ağıralioğlu'nun gelişi ile ilgili İl Başkanı Melih Kırkpınar yazılı bir açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamada Kırkpınar, “Partimize her geçen gün çığ gibi katılımlar oluyor. Vatana ve millete faydası olacak her bireye kapımız sonuna kadar açık. Kişisel menfaatlerini düşünen, makam ve mevki heveslisi kişilerin umduklarını bulamadıkları için başka partiye geçmeleri bizleri fevkalade memnun ediyor. Onların bile katılımını büyük bir kazanım gibi haber yapan iktidar partisi ve yandaşları şunu bilsin ki bizim saflarımızda o düşüncede insanlara asla yer olmayacaktır. Kendileri gibi düşünenleri taraflarına çekmeleri ise şaşırmadığımız aksine sevindiğimiz bir durum.

İYİ Parti her gün güçlenerek iktidara yürüyor

İl binamızda olsun, ilçelerimizde olsun katılımlar sürekli artarak devam ediyor. Yurttaşımız kötü gidişattan müzdarip. Temel hak ve özgürlükler rafa kaldırılmış, ekonomi iflas etmiş durumda. Bunun farkında olan vatandaşlarımız kurtuluş reçetesinin İYİ Parti'de olduğunu görüp bizlere teveccüh gösteriyor. Temel ilke ve gayemiz olan vatana vatandaşa hizmet konusunda asla taviz vermeyecek bu uğurda çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Gece gündüz demeden çalışmalara devam edeceğiz

İlçe ilçe, mahalle mahalle, kapı kapı gezmeye devam edecek vatandaşın sıkıntılarını dile getirip çözümü için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bundan rahatsız olan kimseler olabilir. Bugüne kadar toz pembe tablolar çizip insanların gözünü boyayan bu zihniyete, biz İYİler buradayız ve her şeyin takipçisiyiz diyoruz. Milletimiz sahipsiz değil.’’ dedi.