SİYASET
Giriş Tarihi : 04-08-2021 12:27   Güncelleme : 04-08-2021 12:27

Memleket Partisi Yakutiye'de kongre heyecanı

Erzurum'un sevilen ve tanınan simalarından Ekrem Ekmekçi'nin üstlendiği Memleket Partisi Yakutiye İlçe Başkanlığı 8 Ağustos Pazar günü İnci Düğün Salonunda yapılacak olan kongre öncesi, ilçe başkanı çeşitli açıklamalarda bulundu.

Memleket Partisi Yakutiye'de kongre heyecanı

AJANS DOĞU - Yaptığı açıklamada; “Ben ve kıymetli yönetimim bu yola çıkarken her şeyi göze aldık. Amacımız memleket sevdası, bu yolda çekeceğimiz tüm zorluklar bizim için ödüldür.”

 

Memleket Partisi umut hareketidir

"Genel Başkanımız Muharrem İnce hayatını yurttaşa adamış ve bu uğurda verdiği mücadele ile gönüllerde taht kurmuştur. Nereye gitsek hangi kapıyı çalsak duyduğumuz güzel şeyler bizi daha fazla cesaretlendiriyor. Şunu görüyoruz ki Memleket Partisi insanımızın umudu."

 Atatürk rehberimizdir

"Atatürk ilke ve inkılaplarından ödün vermeden ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkması için elimizden geleni yapacağız. Yurttaşın ekonomik, sosyal ve kültürel yükselişi, kurucu ilkelerimizin tatbiki ile mümkündür. Bizler bu yolda canla başla mücadele edecek ve hakkettiğimiz sevileyelere ülkece birlikte geleceğiz.

 

Bu görevi bana tevdi eden İl başkanım Sayın Serhat Can Eş'e ve bizi bu yolda yalnız bırakmayan herkese teşekkürü borç bilirim. Bu vesile ile 8 Ağustos Pazar günü saat 10:00'da İnci Düğün Salonunda yapılacak kongremizde tüm hemşehrilerimiz davet ediyorum." dedi.