GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-08-2021 09:22   Güncelleme : 30-08-2021 09:22

MEMLEKET PARTİSİ YAKUTİYE İLÇE BAŞKANI EKREM EKMEKÇİ 30 AĞUSTOS MESAJI

Vatan sevgimiz ve hürriyet aşkımız her zaman canlı kalacak

MEMLEKET PARTİSİ YAKUTİYE İLÇE BAŞKANI EKREM EKMEKÇİ 30 AĞUSTOS MESAJI

AJANS DOĞU - 30 Ağustos Dumlupınar'da  Gazi Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan ve Kurtuluş Savaşımızı kahramanlıkla taçlandıran Başkomutanlık Meydan Muharebesi'ni milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. 

30 Ağustos zaferinden sonra  kurulan ve  milletimizin en büyük eserlerinden biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin vatanı ve milletiyle birlikte sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşaması yönündeki inanç ve isteği bir kez daha ifade ettiğimiz bir onur günüdür. 

Ülkemizin, devletimizin temellerinde yer alan yüksek ruh ve şuur, milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, hangi şart altında olursak olalım her zaman canlı kalacak, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.