SİYASET
Giriş Tarihi : 20-08-2021 21:00   Güncelleme : 20-08-2021 22:30

Kimseden korkmuyoruz!

İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar'dan saldırı ile ilgili kınama

Kimseden korkmuyoruz!

AJANS DOĞU -  İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Saltuk Buğra Kavuncu'ya yapılan saldırı dolasıyla bir yazılı bir açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamada Kırkpınar, “Gözü dönmüş faşizan politikaların ve ayrıştırmacılığın tezahürü olan bu elim saldırı, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak düşecektir.”

Kimseden korkmuyoruz!

“Biz bu yola çıktığımızda her şeyi göze alarak çıktık. Mafyatik söylem ve eylemlerle önümüzü kesmek isteyen birileri elbette olacaktır. O karanlık rant odakları şunu iyi bilsin ki, biz vatan sevgisi uğruna canlarımızı hiçe sayacak kadar kararlıyız. Gözü dönmüş bu güruha sesleniyorum; bu saldırılarınız dava dediğimiz vatan ve millet sevdamızı daha bir perçinleyecektir. 

Bu derin üzüntü içinde; İstanbul İl Başkanımız kıymetli dostum Saltuk Buğra Kavuncu Beyefendi, kıymetli ailesi ve İYİ Partimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, olayın faillerinin ve müsebbiplerinin yakalanıp gerekli işlemlerin acilen yapılmasını adli makamlardan istirham ediyorum.” dedi.