SİYASET
Giriş Tarihi : 13-04-2022 18:35   Güncelleme : 14-04-2022 18:12

KARAÇOBAN BAĞIMSIZ MECLİS ÜYESİ ŞERAFETTİN YİĞİT İYİ PARTİ SAFLARINA KATILDI

KARAÇOBAN BAĞIMSIZ MECLİS ÜYESİ ŞERAFETTİN YİĞİT İYİ PARTİ SAFLARINA KATILDI

İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığında yapılan törenle, Karaçoban bağımsız meclis üyesi Şerafettin Yiğit İYİ Parti saflarına katıldı.

 

AJANS DOĞU - İYİ Parti Erzurum İl binasında yapılan törenle bir önceki dönem Karaçoban bağımsız meclis üyesi Şerafettin Yiğit'e rozeti, İYİ Parti il başkanı Melih Kırkpınar tarafından takıldı. Tören sırasında kısa bir konuşma yapan Kırkpınar, ''İYİ Parti olarak her gün yeni bir mutluluğa şahit oluyoruz. Partimize katılımlar çığ gibi artarken diğer yandan üye sayımızın sürekli artması bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Karaçoban ilçemiz ve diğer tüm ilçelerimizde halkın partimize büyük bir teveccühü var. Bizler bu güven ve teveccühe layık olmak için sürekli çalışacak ve vatandaşlarımıza layık olmak için elimizden geleni yapacağız.'' dedi.

İYİ Parti saflarına katılan Meclis üyesi Şerafettin Yiğit, ''İYİ Parti ailesine katılmanın mutluluğunu yaşadığım bu anlamlı günde, söyleyeceğim her kelime yetersiz kalacaktır. Maksadı ülkenin bekası, vatandaşların refahı olan bu büyük ailenin mensubu olmak benim için onurdur. İlçemiz Karaçoban'da İYİ partimize büyük bir sevgi ve ilgi var. Bizler kapı kapı dolaşıp insanlarımızın sesi olacağız. İYİ'ler ailesinin mensubu olmama fırsat veren Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi, genel merkezimizin değerli yönetimi, il başkanımız Sayın Melih Kırkpınar beyefendi ve İYİ partinin Erzurum'daki tüm teşkilatlarına sonsuz teşekkür ederim.'' dedi

 

 

Orhan BAKIRCIOrhan BAKIRCI