GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-10-2021 13:19   Güncelleme : 14-10-2021 13:19

İYİ PARTİYE KATILIMLAR ARTIYOR

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, Erzurum’un Oltu, Narman ve Olur ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundu.

İYİ PARTİYE KATILIMLAR ARTIYOR

AJANS DOĞU

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Oltu, Narman ve Olur ilçelerinde esnafları ziyaret etti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Ağıralioğlu, partisinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

İYİ Parti heyetinin ilk durağı Narman oldu. Esnaf ziyaretlerinin ardından önceki dönem Narman Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen'i ziyaret eden Ağıralioğlu, Narman’ı beğendiğini dile getirdi. İşleyen ise sahibi olduğu Gülperi Otel'de misafirlerini ağırlamaktan onur duyduğunu belirterek, heyete yemek ikramında bulundu.

Narman'ı ziyaretinin ardından Oltu'ya geçen Ağıralioğlu ve beraberindekileri, ilçe girişinde İYİ Parti Oltu İlçe Başkanı Hikmet Dağ ve partililer karşıladı.

Esnaf ziyaretinin ardından parti binasında partililerle bir araya gelen Ağıralioğlu, partiye yeni katılan üyelere rozetlerini taktı.

Ağıralioğlu'nu burada Dernek Başkanı Vedat Ergün ve mahalle muhtarları karşıladı.

Muhtarların sorunlarını dinleyen Ağıralioğlu ve beraberindeki heyete İYİ Parti Olur İlçe Başkanı Huriye Özgül Ormanağzı köyünde cağ kebap ikramında bulundu.