SİYASET
Giriş Tarihi : 11-06-2022 19:44

İYİ PARTİLİ TOZOĞLU: SİYASETİN GELDİĞİ HAZİN TABLONUN MÜSEBBİBİ İKTİDARDIR

İYİ PARTİLİ TOZOĞLU: SİYASETİN GELDİĞİ HAZİN TABLONUN MÜSEBBİBİ İKTİDARDIR

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, 'Liderimizin İzinde Az Kaldı' eğitiminde yaptığı konuşmasında "Ayrıştıran, kutuplaştıran siyaset dilinden uzak tamamen kucaklayıcı ve birleştirici söylemlerle yolumuza devam ediyoruz. En büyük önceliklerimizden biri bu. Ülke siyasetinin geldiği bu hazin tablonun müsebbibi iktidar partisidir." dedi.

AJANS DOĞU - İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanlığı'nın düzenlediği 'Liderimizin İzinde Az Kaldı' eğitimi Konya'da gerçekleşti. Programda Siyaset Akademisi Başkanı Yüksel Korkmaz, genel başkan danışmanları Orkun Özeller ve Hasan Sami Özvarinli eğitime verdi. Program sonrası İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu açıklamalarda bulundu.

Tozoğlu'nun konuşmasından öne çıkanlar şöyle;

“İYİ Parti olarak bu tür etkinliklere önem veriyoruz. Partililerimiz bu vesile ile vatandaşlara politikalarımızı daha net ve daha açıklayıcı izah etme fırsatı buluyor. Tüm ülkede olduğu gibi Konya'da da partimize büyük bir teveccüh var. Her kesimden insanımızla temas halindeyiz. Ayrıştıran, kutuplaştıran siyaset dilinden uzak tamamen kucaklayıcı ve birleştirici söylemlerle yolumuza devam ediyoruz. En büyük önceliklerimizden biri bu. Ülke siyasetinin geldiği bu hazin tablonun müsebbibi iktidar partisidir. Bizler bu anlayışı kırarak vatandaşımızın sesi oluyoruz. Suni gündem ve popülist politikalardan uzak, gerçekleri dillendirmeye devam edeceğiz. Milyonlarca işsiz ve umutsuz gencin olduğu bir ülkede gelecek güzel günlerden bahsetmek akla zarar bir durumdur. Bizler bu gençlerimize umut olmak için geliyoruz. Bu kötü ekonomik durumda mutlu bir toplumdan bahsetmek daha vahim bir durumdur. Bizler milletimizin mutluluğu olmak için geliyoruz. Bu tür faydalı etkinliklerle ne kadar da doğru bir yolda olduğumuzun bilincine daha bir varıyoruz. Meral Akşener liderliğinde iktidar olduğumuz gün bu kötü gidişata dur diyeceğimize vatandaşlarımızın şüphesi olmasın.”

 

Ümit BAKIRCIÜmit BAKIRCI