SİYASET
Giriş Tarihi : 07-08-2021 16:14   Güncelleme : 07-08-2021 16:49

İYİ Parti'den Pasinler Çıkarması

İyi Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar ve beraberindeki heyet Pasinler'de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti'den Pasinler Çıkarması

AJANS DOĞU - İyi Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar ve beraberindeki heyet Pasinler'de bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlçe hakkını ve esnafı ziyaret eden Kırkpınar, gündeme dair açıklamarda bulundu. Yaptığı açıklamada; “Bizim işimiz vatandaşa hizmet, bu uğurda üstümüze düşen herşeyi yapacağımıza kimsenin şüphesi olmasın. Kapısını çalmadığımız, hatırını sormadığımız bir kişi kalmayacak.”

Vatandaş büyük hayal kırıklığı yaşıyor.
 

“Daha önce iktidar partilerine oy verip, onlar için çalışmış insanımız bile ülkenin geldiği durumdan şikayetçi. Çiftçimizin umudu tükenmiş, esnaf perişan. Verilen sözlerin hiçbiri tutulmamış. Seçim zamanları dışında kapılarını çalan kimsenin olmadığından dert yanıyor vatandaş. Alt yapı sorunları, eksik bırakılmış veya hiç başlamamış hizmetler ilçe insanımızın büyük hayal kırıklığı yaşamasına sebep olmuştur. Esnafımız günlerce siftah açmadan dükkanını kapatıyor. Tüm bunlara rağmen pembe tablolar çizen hükümetin amacını anlamakta zorluk çekiyoruz.” 

Sandık Hükümetin en büyük korkusu. 

“Doğru politikalar üretmeyen hükmet, sürekli yanlış politikalarla güzelim ülkemizi telafisi zor çıkmazlara sürüklüyor. Dış politikada haklı olduğumuz konularda bile ses yükseltemiyorlar. Bir tafatan Göçmen meselesi diğer taraftan kişilerin insiyatifine bırakılmış iç politikalar ileride büyük sorunların habercisidir. Sandık korkusu iktidar partilerini aşırı rahatsız ediyor olacak ki bu kadar çıkmazın içinde bile seçim kelimesini kullanmıyorlar. İYİ Parti olarak yaptığımız her işte önceliğimiz vatandaşımızın huzur ve refahıdır. Bizim tek derdimiz Vatan bizim tek derdimiz Millet.” dedi.