SİYASET
Giriş Tarihi : 20-04-2022 18:48   Güncelleme : 20-04-2022 23:02

İYİ Parti Palandöken Teşkilat Başkanı Burak Kayserili'den açıklama

Yaptığı açıklamada Kayserili, “Ramazan Ay'ı boyunca çeşitli etkinliklerde bulunduk. Yaptığımız hiçbir etkinlikte vatandaşı rencide edecek bir hareket içinde olmadık.

İYİ Parti Palandöken Teşkilat Başkanı Burak Kayserili'den açıklama

 Erzak dağıtımından tutun da iftar sofralarına kadar birçok faaliyetimiz oldu. Bunların hiçbirinde, hiçbir vatandaşımızdan erzak karşılığı üyelik veya oy istemek gibi bir durum söz konusu olmadı, olamaz da. 

Böylesi insani değerlerin yaşanmaya ve yaşatılmaya çalışıldığı bu günlerde, etik ve vicdani olmayan eylemleri hiç bir kurum veya partinin yapacağını düşünmek bile istemiyoruz. Vatandaşın yoksulluğuna sebep olanlar onu kullanmaya meyilli insanlardır. Palandöken ilçemiz sınırlarında yaptığımız yardımları inancımız olan İslam dininin emrettiği şekil ve usulde yaptık ve yapamaya devam edeceğiz. Barış ve kardeşliğin en zirvede yaşandığı bu mukaddes günlerde, tek gayemiz Yüce Allah’ın rızasını kazanmak ve milletimizin duasını alabilmektir. Başta din olmak üzere, diğer tüm güzel değerlerimizi istismar edenlerin kimler olduklarını halkımız çok iyi bilmektedir. Biz, İYİ Parti Palandöken teşkilatı ve güzel vatanımızın tüm İYİ Parti teşkilatları olarak, Hakkın rızası dahilinde halka hizmeti şiar edinmiş insanlarız.” dedi.

Orhan BAKIRCIOrhan BAKIRCI