SİYASET
Giriş Tarihi : 15-04-2022 18:41   Güncelleme : 15-04-2022 19:11

İYİ PARTİ MARDİN İL BAŞKANI SÜLEYMAN AKAR: İYİ PARTİ MERKEZ PARTİ OLMA YOLUNDA

İYİ PARTİ MARDİN İL BAŞKANI SÜLEYMAN AKAR: İYİ PARTİ MERKEZ PARTİ OLMA YOLUNDA

İyi Parti Mardin İl Başkanı Süleyman AKAR, Ankara’da partisinin gurup toplantısına katıldı bilkent Otede Genel Başkan Sayın Meral AKŞENER başkanlığında gerçekleştirilen   İl Başkanları tpatısından sonra İl Başkanları ve  Milletvekillerinin davet edildiği iftar poğramına katıldı.

AJANS DOĞU - İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener'in başkanlık ettigi ve 6 saat süren toplantıda, güncel ve siyasi gelişmeler değerlendirildi. Tüm il başkanlarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda, Mardin il başkanı Süleyman Akar, Mardin ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin problem ve çözüm önerileri ile igii bir konuşma gerçekleştirdi. Genel Baskan Meral Akşener'e Mardin ve Guneydoğu Anadou bölgesinin sorunları ile ilgili detaylı bir rapor takdim eden Akar, ''Yıllardır göstermelik yatırımlarla vatandaşın gözünü boyayan iktidar partisi, verdiği sözleri tutamamış ve bölgemizi sahipsiz bırakmıştır. Tarım, hayvancılık ve tüm yatırımlardan mahrum kalan bölgemiz sürekli göç vermekte ve hakettiği değeri bulamamaktadır. Bölgesel ayrımcılığın zirvede olduğu bu dönemde, bizler İYİ Parti teşkilatları olarak tüm vatandaşlarımzın sıkıntılarını dinleyip, çözüm önerileri ile sorunu meclise taşıyoruz. Ekonomiyi bitiren mevcut iktidar, şu an laf üretmekten ve sorun oluşturmaktan başka bir şey yapamamaktadır. İYİ Parti iktidarında hiçbir ayrım yapmadan sorunları çözecek, bölgemiz başta olmak üzere ülkedeki tüm sorunları ortadan kaldıracağız.'' dedi.

Konuşmasının devamında Akar, ''İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İYİ Parti iktidarında, Mardin ile ilgili problemlerin tamamının çözeceklerinin sözünu verdi ve tüm Mardin'li hemşerilerimizin Ramazan Ay'ını kutladı.'' diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

Orhan BAKIRCIOrhan BAKIRCI