SİYASET
Giriş Tarihi : 08-08-2021 15:29   Güncelleme : 08-08-2021 15:47

İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar Horasan'da

İyi Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar ve beraberindeki heyet Horasan ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar Horasan'da

AJANS DOĞU -  Esnaf ve vatandaş gezilerine ara vermeden devam eden Melih Kırkpınar ve İYİ Parti teşkilatları sürekli halkın içinde. Horasan ziyaretinde açıklamalarda bulunan Kırkpınar; “Gittiğimiz ilçelerde memnuniyet adına bir kelime duymuyoruz. Halkımız yoksulluk içinde perişan düşmüş halde. Tarım ve büyükbaş hayvancılığın merkezi olması gereken şehrimiz, başka illerden bu ihtiyaçlarını gideriyor.”

Bu terazi bu sikleti çekmez

“Halktan kopuk bir siyasi iradeyle karşı karşıyayız. Bir tarafta milyonlarca lira harcanıp kullanılmayan ucube binalar, bir yandan ısrarla üstünde durulan ucube projeler ve diğer taraftan sefaletle boğuşan vatandaşlarımız. İtibardan tasarruf edilmez zihniyetiyle, en alttan en üst makama kadar büyük bir israf var. O betonlara harcayacakları parayı, tarım ve hayvancılık için harcasalardı bugün şikayet değil takdirle bahsedecekti vatandaşımız. İstanbul'a yaptırdıkları köprüleri Erzurum'da öven bir zihniyet var karşımızda. Bu terazi bu sikleti çekmiyor artık. Vatandaş bu boş laflara inanmıyor.” 

İktidar Partisi Milletvekilleri Ne İş Yapıyor

"İlçe halkımızın en büyük sorunu da gelip boş boş vaatler verip, fotoğraf çekilen iktidar partisi milletvekilleri. İlçe halkına hiç bir faydası olmayan vekillerin çoğunu seçim zamanı dışında gören yok. Bazı vekiller Erzurum'a bile bir yıldan fazladır uğramadı. Cumhurbaşkanı gelmese yine de uğrayacakları yoktu. Ben ve teşkilatlarım sürekli halkın içindeyiz. Sorunları tespit edip dile getiriyoruz. Elimizden geldiğince çözmeye çalışsak dahi, bizleri aşan durumları ilettiğimiz zaman; iktidar partisinin yetkilileri bırakın çözüm bulmayı, cevap verme gereği bile duymuyorlar. Her zaman dediğimiz gibi; İYİ Parti olarak bizler vatandaşımızın her zaman yanında olacağız. Bugün Horasan ilçemizde tekrar şahit oldum ki Partimize olan ilgi ve teveccüh çok yüksek. Bizler de bu teveccühe layık olmak için, gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.