SİYASET
Giriş Tarihi : 16-08-2021 09:59   Güncelleme : 16-08-2021 12:56

İYİ GENÇLİK YORULMUYOR

İYİ Partili YANGER gazetemize açıklamalarda bulundu.

İYİ GENÇLİK YORULMUYOR

AJANS DOĞU - İYİ Parti Erzurum Gençlik Politikaları İl Başkanı Yakup Yanger, Genel Başkan Meral Akşener'in Erzurum ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada Yanger,"Sayın Genel Başkanımızın programı boyuna İYİ gençler olarak hep en yakınında olduk. Bizleri bir dakika bile yanından ayırmayan Genel Başkanımızın, gençlere verdiği değerin herkes farkında."

Gençlerin Partimize İlgisi Çok Fazla

"Şunu çok açık bir şekilde iddia ederim ki, hiç bir partide olamayan genç potansiyele sahibiz. Genç kardeşlerimiz partimize çok fazla ilgi duyuyor, özellikle Z kuşağı. Parti kadrolarımıza baktığınızda gençlerin ağırlıklı olduğunu göreceksiniz. İYİ gençlik olarak yaptığımız tüm çalışmalarda ortak akılla hareket edip, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kendi içimizdeki bu demokrasi kültürü, ister istemez herkesin ilgisini çekiyor."

İYİ Gençlik yorulmuyor

"Vatan ve millet sevgisi bilincine sahip, idealleri Cumhuriyetin temel dinamikleri ile tümleşik bir neslin yetişmesi için çalışmalar yapıyoruz. Göreve geldiğim günden beri teşkilatlarımla yaptığımız bir çok çalışma var. Bunlar içinde; kültürel etkinliklerden tutun, sanatsal ve sprosal bir çok etkinlik var. Bunlara ilaveten İYİ Gençlik aktif olarak halkımızın içinde ve gençlerin sorunları ile meşgul. Gelecek kaygılarından tutun işsizliğe kadar bir çok konuda düzenli olarak hazırladığımız raporları, İl Başkanımız vasıtası ile Genel merkezimize iletiyoruz. Bugüne kadar teşkilatlarımdan gelen raporlara baktığımda, mutlu olmayan bir kuşak var. Üniversite bitince işsiz kalacağı için geceleri uyumayan, KPSS sınavını kazansa dahi atanamayacağını bilerek umutsuz bekleyen gençlerimiz var. Buradan tüm genç kardeşlerime sesleniyorum; İYİ Parti tüm bu sorunların farkında ve çözümünü de hazırlamış seçimi bekliyor. İktidar olduğumuz gün; geceleri rahat uyuyan, gelecek kaygısı olmayan ve en önemlisi torpil sorulmayan bir ülke olacağız." diye açıklamalarda bulundu.