SİYASET
Giriş Tarihi : 14-08-2021 11:02   Güncelleme : 14-08-2021 11:02

Dadaşlar tüm ülkeye misafirperverliğimizi göstermiştir

İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar'dan Teşekkür.

Dadaşlar tüm ülkeye misafirperverliğimizi göstermiştir

AJANS DOĞU - İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Erzurum ziyareti ile alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada Kırkpınar, "Kadim şehrimizin Serhad dadaşları tüm ülkeye misafirperliğimizi göstermiştir.

Erzurum’umuza gelip; esnafın, vatandaşın derdini sıkıntısını dinleyerek Türkiye'ye duyuran Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendiye, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Koray Aydın Bakanıma, TBMM grup başkanımız Sayın Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu'na, GİK üyelerimize, kıymetli milletvekillerimize, Erzurum Milletvekilimiz Sayın Naci Cinisli Beyefendiye, İl yönetimimize, ilçe başkanlarımız ve yönetimlerine, Kadın politikaları il başkanımız ve teşkilatına, Gençlik politikaları başkanımız ve teşkilatına, tüm İYİ Parti gönüllüleri ve üyelerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Genel Başkanımız ve beraberindeki heyeti misafir ederken, örnek devlet adamlığı ile kusursuz bir durum sağlayan Sayın Valimiz Okay Memiş, İl Emniyet Müdürümüz Levent Tuncer, İl Jandarma Komutanı Ali Gemalmaz Beyefendiler ile birlikte; kıymetli emniyet, jandarma ve istihbarat personeline ve emeği geçen tüm kamu personeline yürekten teşekkürlerimi sunarım. 
Kadim şehrimizin güzel insanlarına teşekkürü borç bilir, trafikte ve sosyal hayatta elimizde olmadan yaşattığımız sıkıntılar varsa ondan ötürü haklarını helal etmelerini arz ederim.” diye açıklamalarda bulundu.