GENEL
Giriş Tarihi : 06-04-2022 15:35   Güncelleme : 06-04-2022 16:11

CHP İL BAŞKANI SUAT DÜLGER’DEN AJANS DOĞU’YA ZİYARET

CHP İL BAŞKANI SUAT DÜLGER’DEN AJANS DOĞU’YA ZİYARET

CHP İl Başkanı Suat Dülger, Altı ay önce yayın hayatına başlayan ve Erzurum’da gündemi tutan Haber sitelerinden biri olan AJANS Doğu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Yayın Yönetmeni Orhan Bakırcı ile bir süre sohbet eden Dülger, “ Geldiğimiz noktada medyada tahakküm altında olmayan, özgürce kalem oynatabilen, gazetecilerin varlığı bizin demokrasiye olan inancımızı artıyor” dedi.  


AJANS DOĞU - Ajans Doğu yayın merkezini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Suat Dülger, “ Halkın sesini duyurma noktasında, bağımsız medya kuruluşları son derece önemli. Ajans Doğu da kısa süre önce kurulmasına rağmen, Erzurum yayın hayatına farklı bir renk kattı. Bir siyasi görüşün borazanlığını yapmayan, objektif yayıncılık anlayışıyla kısa süre takdir gören Ajans Doğu’yu kutluyorum.” dedi. 


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ajans Doğu Genel Yayın Yönetmeni Orhan Bakırcı, “ Basın yayın ilkelerine bağlı kalarak, elimizden geldiği ölçü de yurttaşın dertlerini, sıkıntıları gündeme getirmeye çalışıyoruz. Yaşadığımız zamanda her ne kadar bu özelliğini yitirse de, mesleğin genel ilkesi yapılanı değil, yapılmayanları anlatmak üzerinedir. Biz de bu şiarla yayın hayatımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

Ümit BAKIRCIÜmit BAKIRCI