SİYASET
Giriş Tarihi : 23-04-2022 15:48

BU İDDİALAR ÇOK SU KALDIRIR

BU İDDİALAR ÇOK SU KALDIRIR

Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş’ten , Şenkaya’dan, Ankara Altındağ Belediyesine uzanan, usulsüzlük iddiaları.

 

AJANS DOĞU 

Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş’in sosyal medya paylaşımı, her keste merak uyandırdı. Erzurum’un Şenkaya ilçesinden Ankara’nın Altındağ ilçesine uzanan usulsüzlük iddialarını gündeme getiren Serhat Can Eş, Paylaşımında şu iddialarda bulundu; “ Altındağ’da bulunan belediye arsalarını, Şenkaya’da işine geldiği adama satmak,  rant sağlatmak, usulsüz işlem yapmak, amacı dışında olan şahıslara vermek. Tabi ki hesapsız kalamaz. Önümüzdeki hafta içi belediye ve savcılığa incelenmesi için dilekçe vereceğim.  Konunun ayrıntıları siz değerli hemşerilerimle paylaşacağım. O arsalar fakirlere verilmek içindi. Hesap vereceksiniz.” dedi.

 

Konu ile ilgili gazeteci Sinan Özçaylak’a da açıklamalarda bulunan, Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, “ Sizin yolsuzluklar ve usulsüzlüklerle ilgili hassasiyetinizi biliyorum. Tüm Türkiye’de takip edilen bir program yapıyorsunuz. Eğer yüreğiniz yetiyorsa bir program yaparsanız, bütün gerçekleri açıklarım.” dedi.

 

Gazeteci Özçaylak,  Başkan Can Eş’in canlı yayın isteğini kabul etti. Önümüzdeki hafta içi Soruyorum Programına katılacak olan Serhat Can Eş, canlı yayında iddialarını gündeme getirecek.          

 

 

Ümit BAKIRCIÜmit BAKIRCI