Ajans Doğu
HV
03 EKİM Pazartesi 05:25
Advert

BAŞKAN SUNAR: EĞİTİME DESTEK ÖNCELİĞİMİZDİR

Palandöken’de bu yıl da gelenek bozulmadı, 3 bin 500 İlkokul 1. Sınıf öğrencisine, Palandöken Belediyesi tarafından eğitim seti hediye edildi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-09-2022 16:03   Güncelleme : 13-09-2022 16:20
BAŞKAN SUNAR: EĞİTİME DESTEK ÖNCELİĞİMİZDİR

Palandöken’de bu yıl da gelenek bozulmadı, 3 bin 500 İlkokul 1. Sınıf öğrencisine, Palandöken Belediyesi tarafından eğitim seti hediye edildi.

 

AJANS DOĞU - Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, ilçede eğitim gören ilkokul öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim yılı coşkularını paylaştı, başarılar diledi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Fiziki hizmet ve yatırımlarla birlikte, Palandöken’li gençlere dönük Kültür, Sanat ve Spor alanlarında önemli projeleri de hayata geçiren, sosyal belediyecilik anlayışını hizmetlerle ifade eden Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte, ilçe okullarında eğitim ve öğretime başlayan 1. Sınıf öğrencilerine eğitim seti hediye etti.

AK BELEDİYECİLİK MODELİ

Eğitime sağladıkları desteği, geleceğe yapılmış en ciddi yatırım olarak değerlendirdiklerini ifade eden Sunar, “AK Belediyeciliğin önceliği sosyal belediyecilik, sosyal paylaşım, dayanışmadır. Biz bu alandaki çalışmalarımızın önemli bir bölümünü eğitim destekleriyle ifade etmeyi sürdürüyoruz. Okula yeni başlayan çocuklarımıza eğitim setleri armağan ederek eğitime adaptasyonlarına destek veriyor, öğrenim motivasyonlarına katkı sunuyoruz.” dedi.

PALANDÖKEN’İN GELECEĞİNE DESTEK

İlçe eğitim vizyonuna desteği sosyal belediyecilik kaydında önemli ve gerekli gördükleri, bunun aynı zamanda Palandöken’in geleceğine hizmet olduğuna işaret eden Sunar, okullara çevre, temizlik, tadilat ve imaj katkısı odağında destek sunduklarını hatırlatarak, bu yaklaşımın AK Belediyecilik modeli çerçevesinde hayata yansıtıldığı ve ülke yerel hizmetler bütününde AK Belediyeciliğe özgün olduğunu ifade etti.

SUNAR’DAN KUTLAMA

Başkan Sunar, “Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan, devletimize, milletimize, insanlığa faydalı bireyler olması yolunda fedakârca emek kaydeden tüm öğretmenlerimize; okul ailede başlar hakikatinden yola çıkan, çocuklarının topluma faydalı, mutlu bireyler olması yolunda varlıklarını adayan değerli velilerimize ve Ülkemizi, ilimizi, ilçemizi çok daha aydınlık yarınlara taşıyacak olan sevgili öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı olsun inşallah” dedi

AdminAdmin

YORUMLAR